wtorek, 7 lutego 2012

♥Outfit - Koszula z safari♥

witam ;)
Dzisiaj outfit -koszula vintage.  A dokładnie można powiedzieć z 'szafy babci' bardziej w stylu vintage. Można ze śmiałością powiedzieć, że styl ten zawładnął wyobraźnią kobiet, mężczyzn i wszystkich tych, dla których względy estetyki w codziennym życiu są czymś niezmiernie ważnym. Najogólniej rzecz biorąc, ubrania, które są w stylu Vintage to ubrania, które łączą wiele epok. Nie jest to jednak ściśle eklektyczny styl. Rzeczą charakterystyczną dla stylu vintage jest wyszukiwanie na starych targach rzeczy, które oryginalnie pochodzą ze starych czasów. Ubrania, które nosimy w vintage to przede wszystkim ubrania pochodzące co najmniej sprzed pięćdziesięciu lat.
  Najprostszym sposobem jest poszperanie w szafach swoich babulinek albo mam :D Możemy znaleźć tam naprawdę unikatowe egzemplarze. Możemy naprawdę fajnie się ubrać i mieć tą pewność,że nie natrafimy na druga tak samo ubraną osobę.

Co mam na sobie:

* sweterek H&M


*koszula z 'szafy babci'


*legginsy H&M

*buty Asos


*torebka Primark
Mój makijaż:


*podkład Bourjois Healthy mix
*coverUp cream naturalcollection
*oriflame smoky collection
*Chit Chat eyeshadow quartet
*rimmel stay matte
*bourjois bronzing powder
*bourjois coup de theatre mascara
*pędzle Studio Basisc

3 komentarze:

  1. super wyglądasz :)
    pozdrawiam i zapraszam do mnie

    OdpowiedzUsuń
  2. jesteś zadowolona z tego podkładu z Bourjois? Zrobiłabyś jego recenzję? Jestem go bardzo ciekawa i myślę nad kupnem, tylko, że nie wiem czy warto

    OdpowiedzUsuń